5 Prins Prins 1 Prins 6 Prins Prins Prins
01 / 13

5

02 / 13

Prins

03 / 13
04 / 13

Prins

05 / 13

1

06 / 13

Prins

07 / 13

6

08 / 13

Prins

09 / 13
10 / 13

Prins

11 / 13
12 / 13

Prins

13 / 13

Tussenklassement 2022-2023


                  STAND - VECHTDAL CROSSCOMPETITIE - LANGE CROSS

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  5 nov   19 nov  14 jan  4 mrt   18 mrt  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- ------- -------  --------
10Msn     1    521  Martijn Dijkstra           Hardenberg            1993        2       1                                 3
          2    552  Klaas Kisteman             Nieuwleusen           1985        3       2                                 5
          3    601  Gert Versteeg              Dalfsen               1990        4       3                                 7
          4    512  Ard ten Brinke             Zwolle                1986        5       6                                11
               582  Jochem Ronner              Meppel                1993        6       5                                11
          6    518  Niek Dam                   Lutten                1986        8       7                                15
          7    528  Ben Folkers                Hardenberg            1989        7      10                                17
          8    513  John Brinkman              Nieuwleusen           1984        9       9                                18
          9    562  Egbert Kruidhof            Hasselt               1992       14       8                                22
         10    553  Klaas-Jan Kisteman         Rouveen               1982       11      12                                23
               585  Lambert Russcher           Staphorst             1987       12      11                                23
         12    579  Mark Post                  Hardenberg            1991       13      15                                28
         13    589  Evert Smit                 Zwolle                1982       15      14                                29
         14    576  Dennis Plaggenmarsch       Hardenberg            1992       10      21                                31
         15    532  Johan de Gooijer           Hardenberg            1987       16      19                                35
         16    555  Marco Knoll                Rouveen               1986       18      18                                36
         17    609  Hermen Welleweerd          Bergentheim           1992       17      22                                39
         18    527  Ruben Fokke                Hardenberg            1992       19      23                                42
         19    586  Wilbert Russcher           Rouveen               1988       23      24                                47
         20    575  Arvid Pierik               Ommen                 1984       21      29                                50
               551  Rogier Kattenberg          Meppel                1998       24      26                                50
         22    577  Rutger Plaggenmarsch       Bergentheim           1993       27      27                                54
         23    520  Kees van Dijk              Dedemsvaart           1988       26      31                                57
         24    559  Peter Kosse                Geerdijk              1986       29      32                                61
         25    578  Leon Post                  Ommen                 1985       30      33                                63
         26    542  Christian Hummelink        Dalfsen               1984       31      34                                65
         27    516  Kevin de Bruijn            De Krim               1983       33      35                                68
         28    557  Danny Koppelman            Hoge Hexel            1997        1                                         1
         29    623  Bas Odink                  Hardenberg            1993                4                                 4
         30    573  Maarten Oosterhuis         Zwolle                1996               13                                13
         31    572  Jesse Oosterhuis           Hasselt               2002               16                                16
         32    628  Stephan Bontekoning        Hardenberg            1989               17                                17
         33    543  Jaap IJmker                Apeldoorn             1988       20                                        20
               619  Harwin Lier                Staphorst             1992               20                                20
         35    541  Gerrit van Heerde          Dalfsen               1985       22                                        22
         36    613  Nick Willems               Bergentheim           1991       25                                        25
               595  Henk Tamminga              Hardenberg            1989               25                                25
         38    503  Maarten Biemans            Ommen                 1984       28                                        28
               624  Peter Kuizenga             Kloosterhaar          1992               28                                28
         40    594  Jaap Sterken               Nieuwleusen           1984               30                                30
         41    614  Bert Willering             Nieuwleusen           1983       32                                        32
         42    625  Jarno Nijboer              Rouveen               1990               36                                36

10M40     1    616  Andre Withaar              Zwolle                1981        1       1                                 2
          2    522  Jeroen Doesburg            Rolde                 1975        2       3                                 5
          3    510  Robin Brands               Brucht                1980        3       4                                 7
          4    600  Niek Veerman               Rouveen               1981        6       5                                11
          5    509  Hugo Bouwmeester           Rouveen               1981        8       6                                14
          6    590  Ben Smith                  Hardenberg            1974        9       7                                16
          7    580  Gerrit Pruim               Rouveen               1982       10       8                                18
          8    547  Jannes Janssen             Hardenberg            1979       11       9                                20
          9    581  Henri Reinders             Hardenberg            1973       12      12                                24
               567  Nico Mijnheer              Hasselt               1975       13      11                                24
         11    608  Nout Wellen                Ommen                 1982       17      10                                27
         12    539  Bort Hartog                Nijeveen              1977       14      14                                28
         13    617  Erik Zagers                Hardenberg            1979       18      13                                31
         14    626  Henk-Jan Dolsma            Zuidwolde Dr          1981                2                                 2
         15    622  Rob Rosema                 Hardenberg            1979        4                                         4
         16    593  Bertram Steringa           Meppel                1982        5                                         5
         17    536  Martin de Haan             Dedemsvaart           1978        7                                         7
         18    583  Henry de Roo               Klazienaveen          1978       15                                        15
               545  Antienes Janssen           Zwolle                1976               15                                15
         20    564  Johan de Lange             Meppel                1982       16                                        16

10M50     1    535  Rob van de Graaf           Hoogeveen             1962        1       1                                 2
          2    602  Aard van der Vinne         Dedemsvaart           1970        2       2                                 4
          3    607  Douwe Weima                Ommen                 1963        5       3                                 8
          4    598  Jos Timmerman              Coevorden             1968        6       4                                10
          5    550  Han Kampman                Zwolle                1971        7       6                                13
          6    554  Bert Kleiboer              Zwolle                1965        8       8                                16
          7    524  Harrie Drost               Zutphen               1972       12       7                                19
          8    570  Rik Nijkamp                Vroomshoop            1970       11       9                                20
          9    508  René Bosman                Hasselt               1967       15      10                                25
         10    612  Gerard Wijnsma             Hasselt               1972       16      11                                27
         11    530  Henk Fraterman             Slagharen             1964       17      14                                31
         12    519  Erik Dambrink              Meppel                1968        3                                         3
         13    587  Edwin Schrik               Zwolle                1969        4                                         4
         14    556  Bernhard Kootstra          Dalfsen               1966                5                                 5
         15    615  Eize Wind                  Radewijk              1967        9                                         9
         16    534  Hans Gorren                Nuenen                1963       10                                        10
         17    558  Henk Korterink             Hasselt               1965               12                                12
         18    537  Pieter Habermehl           Meppel                1962       13                                        13
               533  Gert Goos                  Dalfsen               1965               13                                13
         20    514  Wout Brinkman              Meppel                1971       14                                        14

10M60     1    571  Henk Oldehinkel            Dedemsvaart           1957        1       1                                 2
          2    504  Henk Biesterbos            Lutten                1958        3       3                                 6
          3    584  Peter Rooseboom            Hardenberg            1961        2       5                                 7
          4    502  Jans Berghuis              Zuidwolde Dr          1958        4       4                                 8
          5    511  Anno Brandsema             Beilen                1955        7       6                                13
          6    618  Marten Bolt                Meppel                1961                2                                 2
          7    500  Jan Altena                 Bruchterveld          1953        5                                         5
          8    526  Franc van Erck             Dalfsen               1962        6                                         6

10Vsn     1    544  Corien Jansen              Nijeveen              1986        1       1                                 2
          2    566  Lidia Meijer               Hollandscheveld       1992        2       3                                 5
          3    515  Marissa Broekman-Kolk      Ruinen                1995        3       4                                 7
          4    569  Christina Mulder           Nieuwleusen           1988        4       6                                10
          5    621  Rachel Snijder             Haaksbergen           1986                2                                 2
          6    561  Tessa Krops                Hardenberg            1989                5                                 5
          7    592  Jorien Snijders            Bruinehaar            1985                7                                 7

10V40     1    568  Janneke Molenhuis          Nijeveen              1977        1       1                                 2
          2    611  Margriet Westrik           Hoogeveen             1974        3       2                                 5
          3    596  Claudia van Tellingen      Dalen                 1974        2                                         2
          4    627  Anouk IJmker               Vroomshoop            1981                3                                 3
          5    546  Heidi Janssen              Zwolle                1976                4                                 4

10V50     1    588  Saskia Schutte             Veessen               1972        2       1                                 3
          2    501  Laura Batterink            Westerbork            1970        3       2                                 5
          3    574  Henriette Pepels           Beilen                1968        4       3                                 7
          4    505  Rianne Boek                Ommen                 1968        5       4                                 9
          5    610  Annemarie Wessels          Zuidwolde Dr          1969        7       6                                13
          6    603  Manon Vos                  Tiendeveen            1970        6       9                                15
               507  Marian Booijink            Fluitenberg           1965        8       7                                15
          8    517  Jacqueline t Brummelhuis   Stuifzand             1965        9       8                                17
          9    540  Petra Hasper               Meppel                1963        1                                         1
         10    620  Marry de Lange             Arrien                1960                5                                 5

                   STAND - VECHTDAL CROSSCOMPETITIE - KORTE CROSS

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  5 nov   19 nov  14 jan  4 mrt   18 mrt  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- ------- -------  --------
5Msen     1    792  Michel Slobben             Staphorst             1990        1       1                                 2
          2    716  Mark Groot Bronsvoort      Raalte                1987        2       2                                 4
          3    810  Geert de Wit               Urk                   2000        3       3                                 6
          4    763  Bart Maljaars              Urk                   1998        5       7                                12
               718  Thijs ten Caat             Klazienaveen          2004        6       6                                12
          6    755  Herjan Lamberink           Hardenberg            1998        8      10                                18
          7    700  Erik Akkerman              Hasselt               1983       11       9                                20
          8    783  Sander Rozemuller          Geerdijk              1984       10      12                                22
          9    794  Alfred Smit                Staphorst             1993       13      11                                24
         10    798  Roel Teunis                Sibculo               1984       12      13                                25
         11    742  Michiel Hotting            Dalfsen               1990       14      14                                28
         12    743  Dave Hulzebos              Zuidwolde Dr          1996        4                                         4
               822  Vincent van Doorne         Ommen                 1989                4                                 4
         14    815  Mink de Jong               Vroomshoop            2001                5                                 5
         15    771  Cor Nelis                  Hardenberg            1989        7                                         7
         16    821  Bjorn Bruinsma             Nijverdal             2006                8                                 8
         17    776  Stijn Ottens               Dalfsen               1985        9                                         9
         18    784  Berwout Russcher           Rouveen               1996       15                                        15

5M40      1    765  Harm-Jan Martens           Hoogeveen             1980        1       1                                 2
          2    793  Henk Smalbrugge            Hasselt               1973        2       2                                 4
          3    749  Karlo Knipmeijer           Staphorst             1982        3       3                                 6
          4    726  Erik Fokke                 Vroomshoop            1978        4       7                                11
          5    759  Jan Loosman                Urk                   1978        6       6                                12
          6    734  Martin Hekman              Ommen                 1979        7       9                                16
          7    741  Henk Hokse                 Staphorst             1980        9       8                                17
          8    790  Yvor Seinen                Ommen                 1974        8      11                                19
          9    761  Bernard Maandag            Hasselt               1978       10      12                                22
         10    747  Arjan Jonker               Vroomshoop            1979       11      16                                27
               720  Ferdinand Dam              Hardenberg            1974       12      15                                27
         12    767  Tim van der Monde          Ommen                 1981       13      17                                30
         13    714  Daniel van Braam           Nijverdal             1972       14      20                                34
               719  Grant Cox                  Delden                1981       15      19                                34
         15    711  Manfred Boer               Ommen                 1982                4                                 4
         16    748  Jan-Bart Kip               Noordscheschut        1981        5                                         5
               813  Jasper Stege               Emmeloord             1981                5                                 5
         18    818  Marcel Heuver              Hardenberg            1974               10                                10
         19    777  Harm-Jan Otter             Vroomshoop            1981               13                                13
         20    703  Henk den Bakker            Ommen                 1980               14                                14
         21    817  Ipe Toonstra               Vroomshoop            1973               18                                18

5M50      1    799  Bennie Thunker             Kampen                1970        1       1                                 2
          2    723  Igor van Elburg            Ommen                 1972        2       3                                 5
          3    769  Maurice Mulder             Tollebeek             1969        3       4                                 7
          4    745  Rien Janse                 Luttelgeest           1967        4       5                                 9
          5    753  Gertjan Lahuis             Holten                1972        5       6                                11
          6    797  Doede Terluin              Bant                  1967        6       7                                13
          7    809  Roel Westert               Ruinerwold            1964        7       9                                16
          8    806  Marc Wegman                Ruinen                1971        8      11                                19
               708  Gert Berenst               Vroomshoop            1968        9      10                                19
         10    788  Theo Salomons              Bergentheim           1968       10      14                                24
               738  Marcel Hofman              Emmen                 1968       11      13                                24
         12    782  Karel Prins                Veeningen             1969       13      12                                25
         13    750  Fred Koningstein           Dalfsen               1964       12      15                                27
         14    754  Arjan Lamberink            Hardenberg            1971       14      16                                30
         15    789  Arjan Scherphof            Vriezenveen           1970       15      19                                34
               721  Serwin van Dijk            Hardenberg            1972       17      17                                34
         17    728  Arian van Gaal             Nijverdal             1970       20      18                                38
         18    766  Jan van der Molen          Rheezerveen           1969       19      20                                39
         19    713  Alexander Bouwman          Ommen                 1972       22      21                                43
         20    737  Hans ten Hoeve             IJhorst               1965       23      22                                45
         21    823  Anno Huizenga              Assen                 1969                2                                 2
         22    764  Anne Marsman               Ommen                 1967                8                                 8
         23    746  Kees de Jonge              Vroomshoop            1968       16                                        16
         24    775  Roel Otten                 Bruchterveld          1964       18                                        18
         25    800  Gert Jan Ubels             Staphorst             1969       21                                        21

5M60      1    707  Jan Beldman                Dalfsen               1959        1       1                                 2
          2    779  Lucien Perizonius          Hengelo Ov            1959        3       2                                 5
          3    801  Jaap Vlaming               Lemmer                1956        4       4                                 8
               712  Marten Bolt                Meppel                1961        5       3                                 8
          5    733  Gerrit Heinstman           Nijverdal             1958        8       6                                14
          6    774  Johan Nijland              IJhorst               1947        9       7                                16
          7    744  Roelof Hutten              Bruchterveld          1957        2                                         2
          8    704  Jaap den Bakker            Ommen                 1957                5                                 5
          9    803  Jan Pieter de Vries        Hengelo Ov            1961        6                                         6
         10    802  Marko Vlaming              Ommen                 1960        7                                         7

5Vsen     1    824  Aline Kootstra             Zwolle                1994        1       1                                 2
          2    702  Nora Assink                Bergentheim           2005        2       2                                 4
          3    772  Rianne Niewold             Punthorst             1990        3       3                                 6
          4    780  Linda Pielman              Dedemsvaart           1992        4       4                                 8
          5    786  Roelien Russcher           Staphorst             1996        5       5                                10
          6    773  Seline Nijenhuis           Bergentheim           1999        7       6                                13
          7    758  Kristyna Lexova            Dedemsvaart           1986        6       9                                15
          8    701  Roelien Akkerman           Hasselt               1983        8       8                                16
          9    736  Bertine Hoeve              Punthorst             1986       11      10                                21
         10    778  Susan Otter                Hardenberg            1989       10      12                                22
         11    757  Maaike Levasseur           Hardenberg            1985       13      14                                27
         12    816  Ilona Stille               Zuidwolde Dr          1986                7                                 7
         13    787  Laura Russcher-Kruidhof    Rouveen               1993        9                                         9
         14    791  Chazia Slinkman            Zwolle                1998               11                                11
         15    785  Lisa Russcher              Rouveen               1999       12                                        12
         16    819  Iris Ruiter                Den Ham Ov            1993               13                                13
         17    739  Marlies Hofman             Dedemsvaart           1984       14                                        14

5V40      1    760  Mey Ping Low               Twello                1979        1       3                                 4
               725  Alien Flik                 Ruinen                1973        2       2                                 4
          3    731  Fiona Grootoonk            Hardenberg            1974        4       4                                 8
          4    730  Gerda de Groot             Staphorst             1980        5       5                                10
          5    762  Dineke Maandag             Hasselt               1981        6       6                                12
          6    604  Leonie de Vries            Wapserveen            1980        4      10                                14
          7    805  Lisa Warburg               Hengelo Ov            1982        8      11                                19
          8    808  Hilda Wermink              Hellendoorn           1975        9      12                                21
          9    814  Annemiek Dekker            Emmeloord             1975                1                                 1
         10    795  Hannelore van der Spek     Nijeveen              1976        3                                         3
         11    812  Diana Fokke                Vroomshoop            1980                7                                 7
         12    752  Martje Kuiper              Marknesse             1978                8                                 8
         13    722  Els Drost                  Kampen                1975                9                                 9

5V50      1    706  Saskia Bekhuis             Vasse                 1969        1       2                                 3
          2    770  Ineke Nawijn               Hardenberg            1969        2       3                                 5
          3    710  Helma Bloemert             Staphorst             1967        4       4                                 8
          4    756  Ageeth van der Lee         Giethmen              1969        5       5                                10
          5    709  Sandra Berenst             Vroomshoop            1971        6       8                                14
          6    717  Bertha Bruggenkamp         Westerbork            1968                1                                 1
          7    807  Anja Welleweerd            Bergentheim           1967        3                                         3
          8    820  Rona Meijer                Lutten                1963                6                                 6
          9    705  Heike Behl                 Almelo                1970        7                                         7
               735  Liesbeth Hillebrand        Meppel                1965                7                                 7
         11    715  Diane van Braam-Hollander  Nijverdal             1971                9                                 9

5V60      1    727  Marian Fuselier            Heino                 1962        1       1                                 2
          2    781  Dineke Post                Dedemsvaart           1962        3       2                                 5
          3    796  Sylvia Talen               Meppel                1962        2                                         2

                STAND - VECHTDAL CROSSCOMPETITIE - JEUGD

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  5 nov   19 nov  14 jan  4 mrt   18 mrt  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- ------- -------  --------
J-9       1    916  Roan Hekman                Ommen                 2014        1       2                                 3
          2    931  Nout Overbeek              Rijssen               2013        3       1                                 4
          3    904  Koen Boot                  Ommen                 2013        2       3                                 5
          4    944  Ralph Willems              Rijssen               2013        4       5                                 9
               946  Boaz Winters               Ommen                 2014        5       4                                 9
          6    933  Lucas Pluim                Hasselt               2013        8       6                                14
          7    909  Maro Fokke                 Vroomshoop            2013        7      10                                17
               940  Twan van der Veen          Ommen                 2014        9       8                                17
          9    939  Quinten Teunis             Sibculo               2015       10       9                                19
               905  Sven Bruins                Hasselt               2013       12       7                                19
         11    935  Stan Rozemuller            Geerdijk              2013       11      11                                22
         12    936  Dex Ruijters               Ommen                 2013       13      12                                25
         13    928  Flores Nijkamp             Ommen                 2016        6                                         6

M-9       1    951  Liz Meijer                 Witharen              2013        1       1                                 2
          2    923  Esmée Lugtenberg           Heino                 2013        2       2                                 4
          3    900  Jasmijn Akkerman           Hasselt               2013        3       4                                 7
          4    910  Silja Fokke                Vroomshoop            2015        4       5                                 9
          5    902  Yentl den Bakker           Ommen                 2013                3                                 3

J1012     1    920  Pim Knapen                 Holten                2010        1       2                                 3
          2    925  Lincoln Martin             Ommen                 2010        2       3                                 5
          3    903  Kai Boer                   Ommen                 2012        3       7                                10
               913  Sten Goorman               Rijssen               2010        5       5                                10
          5    918  Stef Kampman               Ommen                 2012        4       8                                12
          6    932  Brían Pastoor              Hasselt               2011        7       6                                13
          7    919  Tijn Kampman               Ommen                 2010        8      10                                18
          8    921  Owen Koot                  Ommen                 2012        9      11                                20
          9    929  Kris Nijzink               Rijssen               2010                1                                 1
         10    930  Stef Nijzink               Rijssen               2012                4                                 4
         11    917  Stef Hulsman               Lemelerveld           2012        6                                         6
         12    947  Jaden Nijman               Vriezenveen           2009                9                                 9

M1012     1    945  Sophie Willems             Rijssen               2011        1       1                                 2
          2    934  Alicia van Proosdij        Ommen                 2011        2       2                                 4
          3    907  Joëlle van Drimmelen       Nieuwleusen           2012        3       4                                 7
               937  Puck Seinen                Ommen                 2012        4       3                                 7
          5    912  Stacey Lee Goorman         Wierden               2011        6       5                                11
          6    915  Nora Hekman                Ommen                 2012        5       7                                12
          7    941  Saline Waninge             Ruinerwold            2011        7       6                                13
          8    924  Iza Maandag                Hasselt               2012        8       8                                16

J1315     1    922  Rutger Lehr                Zwolle                2007        1       1                                 2
          2    927  Nout Meijer                Witharen              2008        2       3                                 5
               914  Joris Haverkate            Bruchterveld          2008        3       2                                 5
          4    949  Jurre de Weerd             Ommen                 2009        4       4                                 8
          5    906  Thijs Dorgelo              Hoogenweg             2009        5       5                                10

M1315     1    938  Wiep Seinen                Ommen                 2008        1       1                                 2
          2    911  Linn Goorman               Rijssen               2008        2       3                                 5
          3    948  Carmen Bruinsma            Nijverdal             2009                2                                 2
          4    908  Noor van den Enk           Ommen                 2006        3                                         3

Prins Sport Hardenberg

Prins Sport Ommen

Prins Sport Dedemsvaart

aco

AG85

spurt88

zandstuve