Uitslagen

Kies een wedstrijd:

Aco van Elderen Crossloop 04-02-2017

Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: Msen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Nick Marsman21-12-1997Ommen17:06M17.54
2Robert Gerritsen09-02-1986Vroomshoop17:31M17.13
3Maarten koggel31-08-1988Dalfsen18:14M16.45
4Peter Oldenhuis07-11-1986Vriezenveen19:50M15.13
5John Kobus07-04-1983Vriezenveen21:51M13.73
6Harm-Jan Otter22-01-1981Vroomshoop26:42M11.24
7Erik Zagers24-04-1979Hardenberg27:33M10.89
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: M40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Bennie Thunker28-07-1970Kampen18:45M16
2Wilco Mars26-05-1968Ommen19:53M15.09
3Henkjan van Goor00-00-1972Daarlerveen20:05M14.94
4Gert Berenst06-12-1968Vroomshoop21:27M13.99
5Anne Marsman01-04-1967Ommen22:14M13.49
6Robert Terlouw17-05-1969Hardenberg23:07M12.98
7Harrie Bloeming16-10-1968Vroomshoop23:25M12.81
8Jarno Boertje00-00-1976Vroomshoop23:48M12.61
9Theo Oldehinkel15-11-1966Hardenberg24:34M12.21
10Erik Rijnders28-03-1975Vroomshoop27:59M10.72
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: M50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Rene de Boer22-01-1966Hoogenweg20:24M14.71
2Roelof Hutten27-05-1957Bruchterveld20:36M14.56
3Jerry de Jong25-09-1964Vroomshoop20:44M14.47
4Henk Jan Meier21-09-1963Hardenberg21:16M14.11
5Wim Matel05-06-1962Ane21:57M13.67
6Luuk Espeldoorn11-11-1960Hardenberg22:23M13.4
7Jan Hankamp12-08-1957Vroomshoop23:14M12.91
8Roel Otten04-07-1964Bruchterveld23:30M12.77
9Hilbert Niks23-08-1964Westerhaar-Vriezenv Wijk25:29M11.77
10Marko Vlaming09-12-1960Ommen25:37M11.71
11Jelle Twijnstra22-11-1962Zwolle25:50M11.61
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: Vsen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Marieke ten Brinke27-07-1981Westerhaar-Vriezenv Wijk21:30V13.95
2Ilona Stille17-03-1986Zuidwolde Dr23:23V12.83
3Wilma Fidder30-08-1984Vriezenveen24:24V12.3
4Irene Schunselaar13-08-1983Ommen28:20V10.59
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: V40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Astrid van Velden06-08-1967Hardenberg21:05V14.23
2Linda Gerrits04-06-1975Vroomshoop28:00V10.71
3Alinda de Bruin29-01-1970Hardenberg31:54V9.4
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: V50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Petra Jans15-03-1959Borne26:47V11.2
2Rita Knol07-10-1965Westerhaar-Vriezenv Wijk29:38V10.12
3Erna Jurjens26-06-1966Den Ham Ov29:58V10.01
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: Msen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1René Ramaker01-06-1989Hardenberg39:12M15.31
2Edwin Visserman11-02-1991Nijverdal42:25M14.15
3Harold van Goor12-12-1986Vroomshoop43:08M13.91
4Arjan Hutten21-04-1982Dedemsvaart48:27M12.38
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: M40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Igor van Elburg11-02-1972Ommen39:21M15.25
2Bennie Akkerman06-03-1969Rouveen42:32M14.11
3Ben Smith03-08-1974Hardenberg43:32M13.78
4Wim Vogelzang31-10-1972Dedemsvaart49:47M12.05
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: M50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Aje Niks00-00-1962Westerhaar-Vriezenv Wijk40:56M14.66
2Erik Nijhof10-06-1965Hengelo Ov42:35M14.09
3Erik Bakker07-01-1960De Bult43:36M13.76
4Jan Altena08-07-1953Bruchterveld52:57M11.33
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: Vsen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Henrieke Ramaker17-08-1987Hardenberg46:25V12.93
2Rachel van Es13-09-1986Hattem47:07V12.73
3Marleen Herbert14-01-1986Hardenberg49:07V12.22
4Anouk IJmker09-01-1981Vroomshoop53:26V11.23
5Judith Vogelzang05-07-1989Ommen57:31V10.43
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: V40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslachtSnelheid (km/u)
1Saskia Schutte03-04-1972Veessen43:40V13.74
2Iris Dahler27-10-1974Hoogeveen47:04V12.75
3Geke Tempelman23-12-1970Beerzerveld56:48V10.56

Agenda

Oldemeijercross

21-10-2017

Zwarte Dennencross
18-11-2017
Zandstuve Boslopen
13-01-2018
Aco van Elderen Crosslopen
17-02-2018

Copyright © Vechtdal Crosscompetitie 2016