Uitslagen

Kies een wedstrijd:

Aco van Elderen Crossloop 17-2-2018

Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1500 meterCategorie: J-9
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Nout Meijer13-08-2008Witharen7:51M
2Thijmen Poelarends19-07-2009Vroomshoop8:14M
3Thijmen Lamberink06-07-2009Gramsbergen10:05M
4Maro Fokke10-05-2013Vroomshoop13:17M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1500 meterCategorie: M-9
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Naëll Huijsmans20-11-2007Lemelerveld7:24V
2Nora Boer08-07-2009Ommen7:57V
3Julynn Huijsmans20-09-2009Lemelerveld8:35V
4Emma Duval19-05-2009Ommen8:48V
5Yinthe Buitenkamp18-08-2010Ommen8:49V
6Lindy Kramer26-01-2009Dedemsvaart9:41V
7Annemijn Poelarends30-05-2011Vroomshoop11:32V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1500 meterCategorie: J-12
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Bjorn Bruinsma28-04-2006Nijverdal7:19M
2Mika Keizer06-10-2007Ruinerwold7:22M
3Troy Lee Harms00-00-2005Emlichheim (Dui)7:45M
4Wessel Koekkoek09-01-2007Ommen10:07M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1500 meterCategorie: M-12
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Nora Assink20-03-2005Bergentheim7:12V
2Esmee Vis05-12-2005Wezep7:12V
3Janne Nijhof01-11-2004Hengelo Ov7:28V
4Janneke Meinen12-04-2006Ommen7:32V
5Esmee Mulder02-06-2005Nijverdal7:43V
6Jasmijn Lamberink18-04-2007Gramsbergen7:55V
7Fleur Gerrits07-10-2005Heerde8:25V
8Resa Keizer10-01-2006Ruinerwold8:36V
9Noor van den Enk06-01-2006Ommen10:40V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1500 meterCategorie: J-15
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Rik Michiel Meinen10-03-2004Ommen6:24M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 1500 meterCategorie: M-15
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Rilana Lamberink21-10-2004Gramsbergen8:43V
2Lena Nijhof28-05-2003Hengelo Ov9:26V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: Msen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Robert Gerritsen09-02-1986Vroomshoop17:16M
2William van Eeken03-01-1994Wielen17:33M
3Maarten Koggel31-08-1988Dalfsen17:48M
4Juan Oldehinkel08-05-2001Hardenberg19:20M
5Evert Teunis05-07-1996Vriezenveen19:31M
6Erik Fokke20-09-1978Vroomshoop20:38M
7Joris Bosch09-07-1984Vroomshoop22:56M
8Dennis Bloemert03-12-1987Staphorst23:12M
9Jos Scholten20-10-1987Vriezenveen23:14M
10Roy Leemhuis25-04-1978Dalfsen24:26M
11Jos Veldhuis12-02-1988Vroomshoop25:50M
12Niels Bakker12-04-1986Hardenberg30:08M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: M40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Bennie Thunker28-07-1970Kampen18:28M
2Henry Toerse25-04-1970Balkbrug20:39M
3Edwin van Laar10-11-1975Balkbrug20:47M
4René Hemstede18-04-1972Hardenberg22:52M
5Marc Wekamp25-10-1969Beerzerveld23:06M
6Harrie Bloeming16-10-1968Vroomshoop23:50M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: M50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Melchior van de Pol01-06-1967Apeldoorn18:32M
2Andre Nij Bijvank18-08-1959Haarle gem Hellendoorn20:03M
3Roelof Hutten27-05-1957Bruchterveld20:43M
4Bert Busman08-03-1967Hardenberg20:48M
5Henk Oldehinkel01-07-1957Dedemsvaart21:48M
6Erik Nijhof10-06-1965Hengelo Ov22:07M
7Bennie Geerdink00-00-1961Almelo22:55M
8Anne Marsman01-04-1967Ommen22:59M
9Rob Somsen23-03-1967De Krim23:30M
10Jan Schuurs16-07-1964Den Ham Ov23:36M
11Aldo Mulder15-04-1966Nijverdal24:42M
12Henk Akkerman21-12-1952Staphorst24:55M
13Theo Oldehinkel15-11-1966Hardenberg25:42M
14Henk Willems27-03-1956Gramsbergen28:41M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: Vsen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Jolanda Dijk08-11-1986Lemele20:35V
2Marijke Vreugdenhil24-04-1983Ommen20:47V
3Marieke ten Brinke27-07-1981Westerhaar-Vriezenv Wijk21:32V
4Rianne Niewold19-11-1990Punthorst23:19V
5Bertine Hoeve30-01-1986Punthorst26:23V
6Coralien Wemmenhove03-07-1988Hoogeveen28:04V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: V40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Jolanda Assink22-05-1969Bergentheim25:05V
2Marjanne van Blanken30-12-1968Nieuwleusen25:48V
3Jeanette Mussche27-05-1971Rouveen27:40V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 5 kilometerCategorie: V50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Agnes Doedens07-10-1963Schalkhaar23:49V
2Gerda Nij Bijvank12-08-1958Haarle gem Hellendoorn24:44V
3Jacqueline Davenschot29-01-1967Vroomshoop27:34V
4Rona Meijer16-08-1963Lutten27:41V
5Henny van der Meer13-11-1966Hardenberg28:07V
6Helma Bloemert13-03-1967Staphorst28:15V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: Msen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Bert de Boer00-00-1987Staphorst36:37M
2Remco Akse19-09-1993Meppel37:22M
3Hilco Huisjes20-01-1982Vriezenveen38:17M
4André Brakke15-11-1985Staphorst38:41M
5Henry Visscher00-00-1981Rouveen39:56M
6Mark Ekkel05-07-1984Vroomshoop41:42M
7Henk Bloemert12-04-1984Rouveen41:48M
8Emiel Winkler28-05-1983Hasselt42:16M
9Erik Fokke20-09-1978Vroomshoop42:41M
10Tom Hoppen28-01-1986Almelo45:30M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: M40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Henk Smalbrugge27-06-1973Hasselt34:40M
2Wilco Mars26-05-1968Ommen39:43M
3Henkjan van Goor00-00-1972Daarlerveen41:21M
4Serge Hofkamp02-09-1975Ommen41:28M
5Igor van Elburg11-02-1972Ommen41:50M
6Bennie Akkerman06-03-1969Rouveen42:12M
7Karel Prins20-12-1969Veeningen45:18M
8Theo Salomons21-02-1968Bergentheim49:45M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: M50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Aje Niks15-08-1962Westerhaar-Vriezenv Wijk40:49M
2Wim Matel05-06-1962Ane43:34M
3Jan Snijder16-07-1961Nieuwleusen49:47M
4Nico Leussink18-04-1956Almelo51:20M
5Jan Altena08-07-1953Bruchterveld51:44M
6Dick Remmers04-04-1963Ommen53:26M
7Henk Winkelaar15-12-1950Hasselt55:46M
8John Mulder26-02-1960Dalfsen1:09:23M
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: Vsen
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Marleen Herbert14-01-1986Hardenberg47:25V
2Sabine Nijstad27-10-1993Hoogeveen48:58V
3Judith Vogelzang05-07-1989Ommen56:54V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: V40
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Saskia Schutte03-04-1972Veessen43:12V
2Iris Dahler27-10-1974Hoogeveen47:44V
3Gerda Akkerman28-05-1968Rouveen50:15V
4Annemarie Wessels14-05-1969Zuidwolde Dr52:48V
Dit zijn alleen de uitslagen van de competitielopers.
Afstand: 10 kilometerCategorie: V50
PositieNaamGeboortedatumWoonplaatsPrestatieGeslacht
1Anne van Schuppen11-10-1960Emst43:10V
2Jacqueline t Brummelhuis06-08-1965Stuifzand55:23V

Agenda

Oldemeijercross

20-10-2018

Zwarte Dennencross
17-11-2018
Zandstuve Boslopen
12-01-2019
Aco van Elderen Crosslopen
16-02-2019